18/05/2013 - 14:00 - Jarun (Zagreb)
  • Izvještaj
  • Rezultati
  • Fotogalerija

U Zagrebu se od 3. do 19. svibnja 2013. igrala DONA Zagrebačka liga. U konkurenciji je bilo 10 ekipa, s tim da je momčad AKRP Zagreb bila igrala van konkurencije te su svi rezultati protiv te momčadi upisani kao 2:0 u setovima. Dečki su odlično startali te su prvog dana u četiri utakmice ubilježili tri pobjede (protiv Pa Kaak-a, PETA-e i Chemo profila) od 2:0 u setovima i poraz od BHC Čakovec. 12. svibnja upisana je već spomenuta pobjeda protiv AKRP Zagreb.

18. svibnja se nastavilo natjecanje za naše dečke, a prvi protivnici bili su susjedi iz Dubrave. Prvi set je pripao protivnicima (13:14), dok smo drugi set dobili 18:12. Ipak, u raspucavanju su spretniji bili dečki iz Dubrave s 4:7. Nešto kasnije istog dana poraženi smo od Sokola rezultatom 13:22 i 15:25. Preostale dvije utakmice također nismo slavili, bilo je 1:2 protiv Sokol Ingtela i 0:2 protiv BHC Čakovca u izravnom okršaju za 4. mjesto.

Prve četiri ekipe međusobno su odigrale polufinale, utakmicu za 3. mjesto i finale, ali konačni poredak je bio identičan poretku nakon prvog dijela natjecanja. Detono je očekivano slavio, a na drugom mjestu se našla ekipa Sokola.

Detaljni rezultati i poredak dostupni su ovdje.